Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Łuszczów Drugi - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz lokalu w ścisłym centrum Lublina, z mocną ekspozycją i wygodnym dostępem dla klientów, ten adres spełnia te warunki. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Lublin

Wieniawa,Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

45 zł/m²130 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 130m2 + 40m2 antresoli! Lublin, okolice al. Racławickiej. Lokal przystosowany pod działalność gastronomiczną (bez wyposażenia), ogródek przed lokalem,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

55 zł/m²187 m² 10 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na potrzeby biura lub usług o powierzchni 187m2 w wysokiej klasy budynku biurowym w Lublinie. Lokal położony na III piętrze, w częściach wspólnych dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

43,10 zł/m²58 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 58m2 - Lublin, lsm W cenie jedno miejsce parkingowe, pomieszczenie za szybą o pow. około 7m2, czynsz najmu 2500zł netto + czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sawy

Rury,Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy, położony przy ul. Jan Sawy w Lublinie cena brutto + dodatkowo media + czynsz administracyjny

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Strojnowskiego

Głusk,Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o powierzchni około 250m2 przystosowany pod działalność w zakresie edukacji dzieci - np. przedszkole, żłobek. Obiekt znajduje się na parterze budynku i posiada wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

52,73 zł/m²27,50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym sercu Lublina - przy ul. Krakowskie Przedmieście 41. Lokalizacja: prestiżowa i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem

Węglin,Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

55 zł/m²236 m² 12 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 236m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Lublin

Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

42 zł/m²330 m² 13 860 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 330m2, lublin, centrum Lokal typu "open space" + toaleta + kuchnia/pomieszczenie socjalne Lokal usytuowany na drugim piętrze, winda w budynku, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Dolna 3 Maja

Śródmieście,Lublin(Łuszczów Drugi + 13 km)

60,56 zł/m²148,31 m² 8 982 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowych w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa lokali brutto:148 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Łuszczów Drugi

Łuszczów Drugi,lubelskie

20 zł/m²700 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny i dobrze prosperujący obiekt restauracyjno-hotelarski z pełnym wyposażeniem w cenie najmu. Zajazd funkcjonuje od 2011 roku. Nieruchomość usytuowana na działce 24 arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Łuszczów Drugi

Łuszczów Drugi,lubelskie

20 zł/m²700 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny i dobrze prosperujący obiekt restauracyjno-hotelarski z pełnym wyposażeniem w cenie najmu. Zajazd funkcjonuje od 2011 r. Nieruchomość usytuowana na działce 24 arowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Łuszczów Drugi

Łuszczów Drugi,lubelskie

28,57 zł/m²700 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny i dobrze prosperujący obiekt restauracyjno-hotelarski. Zajazd funkcjonuje od 2011 r. Nieruchomość usytuowana na działce 24 arowej, położonej przy drodze krajowej w miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij